sk en
Vyhľadávanie
V ponuke je 20 nehnuteľností.

 

 

Naša realitná kancelária Hulka REAL, s.r.o. vstúpila do sveta realít v roku 2009. Prišli sme na trh s veľkým nadšením a začali poskytovať realitnú činnosť zameranú na služby v oblasti predaja a prenájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí.

Za toto aktívne obdobie v realitách sme nadobudli dôležité skúsenosti, spojili sily matky a dcéry a v roku 2014 vytvorili tak rodinnú firmu spríznačným názvom  Hulka Real Plus, s.r.o. Hodnotíme to ako výborné spojenie!

Naším cieľom je poskytovať kvalitné a komplexné poradenstvo pri predaji, kúpe a financovaní nehnuteľností. Aktuálnu ponuku nehnuteľností nájdete na našich nasledujúcich realitných stránkach www.hulkareal.sk .

Vyhľadávame ponuky pre klientov, ktorí nás priamo oslovia so svojimi požiadavkami ohľadom kúpy alebo prenájmu nehnuteľností. Na našom úspechu majú významný podiel aj inzercie na mnohých realitných serveroch.

Zabezpečujeme kompletný právny servis, zmluvy na požiadanie klienta, ako aj komunikáciu priamo s naším právnikom v prípade potreby. Poskytujeme aj vypracovanie znaleckého posudku, extérne spolupracujeme s niekoľkými znalcami posudkov. Dlhodobo spolupracujeme s hypotekárnym špecialistom, ktorý na požiadanie klienta zabezpečí všetko od zadania až po realizáciu hypotekárneho úveru.

A čo získate, ak sa zveríte do rúk našej realitnej kancelárie Hulka REAL Plus, s.r.o.? Vybavíme za Vás všetky dôležité činnosti pri kúpe, alebo predaji Vašej vysnívanej nehnutelnosti. Ušetríte tým veľa času a získate od nás všetky potrebné informácie.

Touto cestou sa Vám- našim klientom – chceme veľmi pekne poďakovat, že ste využili naše služby a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Vám – novým klientom – týmto ponúkame naše služby a sme pripravení plniť Vaše požiadavky.

 

S pozdravom Hulka REAL Plus s.r.o. - Veronika Hulanská 0904 216 939

                                                          Zuzana Hulanská  0917 696 804