sk en
Vyhľadávanie
V ponuke je 20 nehnuteľností.

AKO NA TO ... SPRÁVNE FOTENIE

 

Ak Ste sa už rozhodli predávať svoju  nehnuteľnosť  cestou vlastnou, alebo profesionála makléra, prezentácia na stránkach internetu prostredníctvom fotiek je prvý krok k úspešnému predaju. 

 

Ten, ktorý si kupuje svoju vysnívanú nehnuteľnosť, očakáva inzerát s fotkami, ktoré zachytia nie len veci v byte, ale aj priestor, čo bežný mobil Vám nikdy neurobí. A keď že rada robím veci vo svojej práci na plno, tak aj fotky na našej stránke sú zachytené fotoaparátom tak, aby kupujúci si vychutnal to, čo skutočne nehnuteľnosť ponúka. Tak ako som už napísala, mobil pri fotení nepoužívame, naši klienti sa tešia fotkám, ktoré odrážajú presný stav bytu, či domu. Sú to skúsenosti profesionála, ktorí presne vie čo fotiť, z akého uhla a aký predmet má zachytiť, aby preniesol cez fotku ten správny okamih a pohodu daného objektu.

 

Tak čo, informácia o fotení je pre Vás dostatočnou inšpiráciou? ... alebo sa radšej obrátite na nás, ktorí vieme presne to, čo máme fotiť .... Budem sa tešiť na Vaše zavolanie a pozývam Vás na šálku dobrej kávičky v našich nových priestoroch.

 

O týždeň Vám prinesiem ďaľšie zaujímavé  informácie, ako správne zaujať textom, aby sa Vaša nehnuteľnosť  čo najlepšie ponúkala.

Zuzana Hulanská